KONST / Litografier / Färglitografi 17537085
nr 1753 7085
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100, daterad -74. Färglitografi, bildmått: 67x58 cm, yttermått inklusive ram: 92x72 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 januari 2026
kl 19:31:39
19/1 14:18:25
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Färglitografi
nr 1753 7085
Färglitografi
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 19 januari 2026 |
| 19/1 14:18:25 | 1 | Vinnande bud |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr